Коли ЦНАП у Миколаївці видаватиме ID картки та закордонні паспорти

Новости компаний | 11:38, 23.10.2018
 Поделиться

Поделиться в

Щодня ЦНАП у Миколаївці отримує телефонні та усні звернення щодо дати початку надання нових адміністративних послуг з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID картки.

Надання вищезазначених послуг стане можливим після закінчення встановлення автоматизованих робочих станцій з виготовлення паспортних документів, удосконалення роботи програмного забезпечення та запровадження системи електронного документообігу. Орієнтовно у грудні місяці.

В Центрі надання адміністративних послуг Миколаївської ОТГ вже закуплено одну робочу станцію для оформлення та видачі паспортів громадян України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспортів громадян України у формі картки.

На теперішній час проводиться закупівля другої робочої станції, що значно скоротить час прийому та видачі документів для отримання біометричних паспортів. Незабаром зі спеціалістами Центру буде проведено необхідне навчання з роботи у відомчій інформаційній системі Державної міграційної служби України.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: