Коллектив Николаевской школы-интерната №7 поздравляет «Донбассэнерго» с Днем энергетика

Общество | 17:11, 22.12.2021
 Поделиться

Поделиться в

В редакцию nikolaevka24.com обратилось руководство Николаевской школы-интерната № 7 с просьбой поздравить с Днем энергетика коллектив «Донбассэнерго». Размещаем поздравление и, конечно же, присоединяемся ко всем замечательным словам, сказанным в адрес этих мужественных и стойких людей.

Привітання колективу Миколаївської школи-інтернату № 7 з Днем енергетика

День енергетика — свято яке є знаковим для всього нашого міста, вихованці й працівники Миколаївської школи-інтернату № 7 Донецької обласної ради вітають весь колектив «Донбасенерго» та висловлюють слова подяки особисто директору Слов’янської ТЕС Валерію Черепію, директору ТОВ «Торгівельний дім «Енергоінвест» Олегу Кондакову, керівнику департаменту по роботі з персоналом Слов’янської ТЕС Світлані Оніщук!

Дорогі наші енергетики, без вас холодно й сумно в цьому світі. Без енергії сьогодні людина вижити не зможе, а ви свою енергію спрямовуєте не лише на створення комфорту й тепла, а й на добрі справи. Саме ви допомагаєте нам утриматись на плаву в ці важкі часи.

Ви — сильне чоловіче плече в нашій родині. Жодне наше прохання не залишається без уваги: дрібний ремонт, перевезення дітей, машина щебеню, знаряддя для спортивного майданчика, засоби індивідуального захисту в розпал карантину… Дуже приємно усвідомлювати, що всі наші проблеми завжди мають відгук у ваших небайдужих серцях. Ваша підтримка заряджає енергією та надихає, а мужність та витримка сприяють тому, щоб енергетичний комплекс нашої країни працював злагоджено.

Дякуємо вам за тепло в наших домівках! Щиро бажаємо безперебійної роботи та гарантованих успіхів у вашому напруженому житті! Здоров’я, миру та благодаті вашим родинам, легких шляхів вирішення будь-яких питань і яскравого світла в душі!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: