Конференція трудового колективу ДДМА затвердила звіт ректора

Краматорськ | 14:24, 1.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

dgmaКонференція трудового колективу та виборних представників осіб, що навчаються в Донбаській державній машинобудівній академії, пройшла наприкінці січня в дистанційному форматі. Про подію повідомляється у Телеграм-каналі закладу.

«На її порядок денний винесений звіт ректора Академії Віктора Ковальова за 2022 рік відповідно до умов укладеного контракту. Він докладно доповів про роботу на посаді ректора (звіт наведено на сайті). Усі основні показники контракту виконані. Частково виконані тільки два показники у зв’язку з загостренням воєнних дій і переміщенням ДДМА до Тернополя.

А саме: збільшення кількості здобувачів вищої освіти, які брали участь у програмах міжнародної академічної мобільності (тривалістю не менше 1 місяця за календарний рік), що повинно складати не менше 2% від кількості студентів. В Академії два студенти брали участь у студентській мобільності. Це Артем Гарбар (група ФКС-20-2) і Марія Ларіна (група ФКС-21-1), що загалом становить 0,2% від кількості студентів денної форми навчання. І аналогічний показник академічної мобільності щодо штатних науково-педагогічних та наукових працівників. Він повинен становити не менше 2%.

В академічній мобільності брали участь професор Віктор Тулупенко і доцент кафедри «Математика та моделювання» Ольга Ровенська, що разом становить 1,3% від загальної кількості науково-педагогічних працівників.

Конференція трудового колективу затвердила звіт ректора і признала його роботу задовільною».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: