Коронавірус поширюється — Слов’янськ ризикує потрапити до «жовтої» зони

Здоровье | 10:29, 8.09.2021
 Поделиться

Поделиться в

Рівень захворюваності на COVID-19 у Донецькій області активно зростає. У Слов’янську у тому числі. За тиждень у місті виявили 38 випадків захворювання.

Про це повідомляють на сайті ДонОДА та Слов’янської міської ради.

Як зазначив представник департаменту охорони здоров’я Олександр Педенко, на сьогодні на Донеччині не перевищено рівень захворюваності, але він наближається до критичного.

«У нас 71 випадок на 100 тисяч населення, а має бути не більше 75 на 100 тисяч населення. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування у нас зростає – 5,9%; поступово збільшуються і динаміка госпіталізації, і рівень госпіталізації», — сказав Олександр Педенко.

Так, найвищі показники захворюваності на COVID-19 визначаються у Великоновосілківському районі, місті Добропілля та Добропільському районі.

Також перевищено критерії «зеленої зони» у містах Бахмут, Вугледар, Дружківка, Костянтинівка, Маріуполь, Покровськ, Слов’янськ, Лиманській та Костянтинівський громадах.

Тридцять вісім лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 виявили у Слов’янську за останній тиждень (за попередній тиждень — 45 випадків). Коефіцієнт виявлення складає 13,5%. Таку інформацію надала заступниця начальниці відділу охорони здоров’я Марина Порохняк.

Усього в Слов’янську у 2021 році зафіксовано 4397 лабораторно підтверджених випадки коронавірусної інфекції. 228 з тих, хто захворів — діти, 169 — медичні працівники.

Наразі продовжують хворіти 99 осіб, 11 із них госпіталізовані в інфекційну лікарню Краматорська.

Вакцинація допомагає захиститися від тяжкого перебігу COVID-19. У Донецькій області для імунізації використовують вакцини Moderna, CoronaVac/Sinovac Biotech, Comirnaty/Pfizer-BioNTech та AstraZeneca.

https://www.6262.com.ua/news/3200034/koronavirus-posiruetsa-slovansk-rizikue-potrapiti-do-zovtoi-zoni

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: