“Краматорськ – це Україна”: 23 лютого 2022 жителі міста вийшли на мітинг

Краматорськ | 11:55, 23.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

332182451 719576749800164 709183597137864918 n

23 лютого минулого року краматорці вийшли на мітинг із прапорами України та гаслами “Краматорськ – це Україна!”.  Акцію приурочили до “марафону єднання”, оголошеного 16 лютого до Дня єднання. Люди стояли з плакатами, на яких були написані гасла “Краматорськ – це Україна!”, “Україна за мир”, “Ми за мир” тощо.

На мітинг, що пройшов у центрі міста, прийшли представники місцевих органів влади, військовослужбовці та мешканці міста. Мітинг мав на меті показати згуртованість українців та єдність на тлі російської загрози. Наприкінці всі присутні виконали державний гімн України.

23 лютого минулого року краматорці вийшли на мітинг із прапорами України та гаслами “Краматорськ – це Україна!”.  Акцію приурочили до “марафону єднання”, оголошеного 16 лютого до Дня єднання. Люди стояли з плакатами, на яких були написані гасла “Краматорськ – це Україна!”, “Україна за мир”, “Ми за мир” тощо. На мітинг, що пройшов у центрі міста, прийшли представники місцевих органів влади, військовослужбовці та мешканці міста. Мітинг мав на меті показати згуртованість українців та єдність на тлі російської загрози. Наприкінці всі присутні виконали державний гімн України.

“Рік тому ми, краматорці, сказали ні росії, ні — її агресивним намірам і діям. Наступного дня ми прокинулись від вибухів. Така була відповідь підлого сусіда. Рік потому наша боротьба триває. Щодня ми наближаємо перемогу, кожен на своєму фронті, але об’єднані у своєму прагненні жити у вільній та сильній Україні!”, – зауважили сьогодні в Краматорскій міській раді.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: