Лікар Олександр Кольнов проведе гарячу лінію з мешканцями Краматорська

Краматорськ | 10:34, 22.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

dtmo remont reanimaco0ii1
Навесні прокидається не тільки трава і дерева – у лісах, лісосмугах, парках активізуються кліщі. Як уберегти себе від неприємної зустрічі з кліщами та надати першу допомогу в разі потреби, проінформує  завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог ДТМО Олександр Кольнов.
 
«Запрошуємо приєднатися до Гарячої лінії на тему «Як надати першу допомогу: при укусах комах, кліщів та змій, в тому числі отруєння різноманітної етіології».

Консультацію по цим питанням ви можете отримати по телефону: 050-96-31-707, у завідувача відділенням анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Дитячого територіального медичного об’єднання» КМР, лікаря-анестезіолога дитячого Кольнова Олександра Григоровича.
Гаряча лінія відбудеться 24.05.2023 (у середу) з 11.00 до 13.00″.
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: