Люди, у яких діагностували рак легень, можуть отримати допомогу в Національному інституті раку

Краматорськ | 08:03, 2.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

b3253876504a94d2ff812d7d4ddfa11f
Рак легень – це злоякісна пухлина, що виникає з тканин, складових бронхів та легень. Це один із найпоширеніших видів раку у людини. Діагностика і медична допомога при онкозахворюваннях покривається Програмою медичних гарантій.
Люди, у яких діагностували рак легень, можуть отримати високоспеціалізовану медичну допомогу в Національному інституті раку. Національний інститут раку уклав договір із НСЗУ на 16 пакетів послуг.
У відділенні пухлин легень та середостіння пацієнти можуть отримати другу думку лікаря, пройти комплексну діагностику та лікування.
Лікування раку легень включає медикаментозну терапію (хіміотерапія, таргетна терапія, імунотерапія), променеву терапію. А також хірургічні операції.
Можливість проведення хірургічного лікування раку легень залежить від виду і стадії захворювання. Хірургічне лікування є стандартним і найбільш радикальним методом лікування пацієнтів з ранніми стадіями захворювання.
У відділенні проводять радикальні операції на легені (лобектомія, білобектомія, пневмонектомія, анатомічні резекції сегментів легені, атипові резекції легені), в тому числі ендоскопічні. Операції на легенях, які потребують пластику судин або бронхів, у тому числі протезування судин. Лазерні вапоризації пухлин трахеї та бронхів. Сумісні операції з хірургами інших спеціалізацій (кардіохірурги, нейрохірурги та інші).
Загалом відділення має 6 післяопераційних палат, які розраховані для 23 пацієнтів, 7 палат для передопераційного перебування хворих та проведення хіміотерапії, розраховані для 22 хворих.
У НІР надається весь спектр послуг пацієнтам за Програмою медичних гарантій за умови наявності за електронного направлення від лікуючого лікаря.
 
Для того, щоб отримати безоплатно послугу в НІР має бути електронне направлення від сімейного лікаря, або лікаря онколога з регіональних онкоцентрів.
 
Як записатися в НІР?
 
З е-направленням пацієнт може телефоном записатися до лікаря-консультанта через кол-центр інституту за номером: 044 293 21 50.
 
Або звернутися відразу в реєстратуру поліклініки на першому поверсі.
 
Реєстратура працює з 8:00 до 15:00 (графік під час воєнного стану).
 
Також в НІР можна записатися онлайн за посиланням: https://portal.medcard24.net/clinics/kyiv/.
 
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: