Максим Єфімов: «Маємо збільшувати підтримку та допомогу для ВПО»
Краматорськ | 09:42, 8.05.2023
Поделиться
Поделиться в
Копировать ссылку

Народний депутат України Максим Єфімов проінформува у Фейсбуці про розвиток промислового потенціалу, підтримку та допомогу для внутрішньо переміщених осіб на Закарпатті, які не по своїй волі опинилися без даху над головою, втратили роботу і майно.
«Разом з колегами з депутатської групи «Відновлення України» мали нагоду побачити, як на Закарпатті у невеликому Перечині сконцентрувались одразу декілька важливих системних рішень.
По-перше, це відновлення нашого промислового потенціалу. Краматорський «Фурлендер Віндтехнолоджі» створює тут підприємство-дублер, яке разом із основними потужностями зв’яже схід та захід нашої держави, гарантуватиме стабільне виробництво і роботу для наших висококваліфікованих працівників.

По-друге, Фурлендер будує сучасний енергоощадливий багатоквартирний будинок, що стане новою домівкою для працівників із числа ВПО.
По-третє на базі «Фурлендер Віндтехнолоджі» буде створено Індустріальний парк «Френдлі», який, переконаний, стане чудовим прикладом того, як довкола Перечина з’являться нові економічні і соціальні кластери.
Маємо розвивати промисловий потенціал, а також збільшувати підтримку та допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які не по своїй волі опинилися без даху над головою, втратили роботу і майно».
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: