Максим Єфімов: «Отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги — під контролем парламенту»

Краматорськ | 14:31, 10.04.2023
 Поделиться

Поделиться в

340132556 1501719773698841 584923596957625101 n 1
Народний депутат України, Голова депутатської групи «Відновлення України» Максим Єфімов проінформував про роботу Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану.
 
«Продовжує свою активну роботу Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану. Нещодавно парламент схвалив проміжний звіт ТСК за попередні півроку та продовжив її роботу ще на шість місяців.
З метою забезпечення парламентського контролю у даній царині нами було проаналізовано дані щодо логістики, розподілу, обліку, моніторингу та використання озброєння і військової техніки в рамках міжнародної матеріально-технічної допомоги. Також комісія перебуває у постійному діалозі з представниками країн-партнерів з метою аналізу їх очікувань щодо відкритості моніторингу та контролю за постачанням і використанням відповідної допомоги.
Триває робота над впровадженням технології «трекера», що дає змогу здійснювати інвентаризацію серійних номерів окремих видів високотехнологічного озброєння без застосування геолокації та безпосереднього доступу.
Окремо були надані рекомендації Верховній Раді та Кабінету Міністрів у частині оцінки вартості окремих засобів міжнародної матеріально-технічної допомоги, визначення єдиного координатора для формування запитів про потреби, поліпшення звітності органів влади щодо отримання відповідної допомоги, а також напрацювання механізму розподілу».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: