Максим Єфімов: «Посилити безпеку українського парламенту»

Краматорськ | 11:05, 15.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

330878103 874643787135535 4597541791128037380 n
Народний депутат України Максим Єфімов, голова депутатської групи «Відновлення України», вніс з колегами до парламенту Проєкт закону №9005 щодо заборони поширення інформації про пленарне засідання Верховної Ради України під час дії воєнного стану.

«Протягом усього часу дії воєнного стану безпекові норми є одними з найважливіших і ключовими для нашого суспільства.

До таких норм належить і особливий порядок проведення засідань українським парламентом. З самого початку повномасштабної війни ми вирішили працювати у режимі одного пленарного засідання, що триватиме до дня скасування воєнного стану в Україні. Коли ми закінчуємо пленарний день, то оголошується перерва до наступного пленарного дня.

Це зроблено, у тому числі, й з міркувань безпеки, щоб унеможливити поширення інформації про наше зібрання раніше, ніж воно закінчиться. Водночас на практиці багато народних депутатів дозволяють собі порушувати дух цього положення, поширюючи у соцмережах інформацію з засідання тоді, коли воно ще триває. Цим вони ставлять під загрозу життя і здоров’я своїх колег, оскільки дають ворогу зрозуміти, що засідання Верховної Ради України триває прямо зараз.

Зайве говорити, що цим ставляться під загрозу й самі основи національної безпеки. Щоб змінити цю ситуацію, ми 

Він забороняє народному депутату поширювати інформацію з цього пленарного засідання раніше ніж через одну годину після його закриття або оголошення перерви у пленарному засіданні. Також законопроєкт встановлює відповідальність за порушення цієї норми: за рішенням парламенту депутат-порушник має покинути засідання. Колеги можуть заборонити йому брати участь у засіданні на строк до 5 днів. Дану ініціативу висунула низка депутатів різних фракцій і груп, тому впевнений, що ми оперативно приймемо її в якості закону. Адже ідеться не лише про безпеку народних депутатів, а й про національну безпеку загалом».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: