Максим Єфімов: «Потрібно захистити власників приміщень із зареєстрованими юрособами»

Краматорськ | 15:07, 9.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

329771274 1206126340073347 8539239650905285712 n

Народний депутат України Максим Єфімов розповів про новий законопроєкт, який захистить власників приміщень із зареєстрованими юрособами.

Максим Єфімов, голова депутатської групи “Відновлення України:

«Українське законодавство не передбачає обов’язкової згоди власника приміщення на реєстрацію юридичної особи за адресою цього приміщення. Як наслідок, часто власники приміщень навіть не знають, які юрособи зареєстровані за адресою їхньої власності. На практиці це призводить до певних незручностей для них, наприклад, у випадках, коли накладається арешт на майно зареєстрованої у приміщенні юрособи.

Але головне — таку ситуацію цілком можна розглядати як порушення конституційного права на вільне володіння, користування і розпорядження власним майном. Щоб виправити цей законодавчий недолік, зареєстрував з колегами по депутатській групі «Відновлення України» проєкт закону №8418 «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» щодо спрощення процедури зміни відомостей про місцезнаходження юридичної особи».

Документ пропонує такі новації:

виключення відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про місцезнаходження юридичної особи на підставі заяви власника приміщення у разі реєстрації такої особи без його відома;

звільнення власника приміщення від сплати адміністративного збору за відповідне внесення змін до реєстру. Таким чином ми повернемо власникам приміщень їхнє конституційне право на повноцінне володіння, користування і розпорядження власним майном. Сподіваюся на підтримку документа колегами по парламенту».

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: