Мешканці Краматорська можуть отримати засоби для проведення дезінфекції приміщень, що були у зоні підтоплення

Краматорськ | 17:16, 5.04.2023
 Поделиться

Поделиться в

zvernit uvaguМешканці Краматорська можуть отримати засоби для проведення дезінфекції приміщень, що перебували у зоні підтоплення. Про це інформує Краматорська районна філія ДУ «ОЦКПХ МОЗ».
 
«Якщо ваше житло, колодязь, підвальне приміщення перебувало у зоні підтоплення то після сходу води з ґрунту, в обов’язковому порядку необхідно провести дезінфікуючі заходи приміщень та джерел водокористування.
Для проведення дезінфекційних заходів в Краматорській районній філії ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МОЗ УКРАЇНИ» в наявності є необхідні дезінфікуючі засоби, які при необхідності можливо безкоштовно отримати разом з рекомендаціями по їх застосуванню з 06.04.2023 з 09.00 до 12.00, з понеділка по п’ятницю, в амбулаторії №7 КНП «ЦПМСД №1» КМР, вул. імені Катерини Білокур, 1а (селище Іванівка) та у Краматорській районній філії ДУ «ДОНЕЦЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ», вул. Аероклубна, 2.
Для отримання дезінфікуючих засобів при собі мати паспорт. Дані препарати будуть видаватися під розпис разом із інструкцією щодо їх використання.
Бережіть своє здоров’я та використовуйте для побутових потреб тільки безпечну воду!».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: