Мешканці Миколаївки можуть відвідати виставку плакатів «Молюсь за тебе, Україно»

Культура | 12:05, 11.10.2018
 Поделиться

Поделиться в

10 жовтня у Центральній бібліотеці  Слов’янська відбулось урочисте відкриття виставки плакатів майстрині з Донецька Людмили Огневої «Молюсь за тебе, Україно».

Майстриня, переселенка з Донецька, що зараз мешкає у Київі, мовою вишивки розповідає про події останніх років та видатних осіб нашої країни, зокрема рідної Донеччини.

На протязі майже 20-ти років Людмила Огнева очолювала Донецький відділ «Спілки Українок». Зараз займається громадською діяльністю, журналістикою та вивчанням історіх та культури України. Вона розшукує по всій Україні орнаменти рушників та мініатюр, досліджує історію їх виникненная а потім відтворює їх у своїх орнаментах.

На віставці плакатів, створених Людмилою Огневою, відомі мешканці Донеччини, що присвятили свою діяльність та життя боротьбі за незалежність України, починаючи з давніх віків та героїв, що воювали за Україну з 2014 року.

Серед них — громадські діячі, письменики, публіцисти, науковці, діячі культури. Орнаменти для кожного з 160 діячів, представлених на виставці вишиті особисто майстринею.

Відвідувачі заходу з зацікавленістю пізнавали інформацію, представлену на плакатах. А ось так пише про подію участниця відкриття виставки Оксана Муравльова: «Сьогодні пощастило побувати на відкритті виставки плакатів-робіт видатної жінки-легенди, переселенки з Донецька, журналістки, майстрині-вишивальниці, дослідниці Людмили Огневої.

Виставка буде діяти у Слов’янській центральній бібліотеці до 24 жовтня. Скористайтеся щасливою нагодою зустрітися з чудовим)))» — запрошує Оксана мешканців Слов’янська.

https://slavdelo.dn.ua/2018/10/11/vistavka-plakativ-lyudmili-ognevoyi-vidkrilas-u-tsentralni

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: