Мешканці Миколаївки можуть звернутися в поліцію у будь-який зручний спосіб 

Общество | 08:46, 10.10.2018
 Поделиться

Поделиться в

Загалом в цьому році до Слов’янської поліції надійшло та було опрацьовано близько 35 тисяч звернень та повідомлень — зросла кількість звернень за допомоги інтернету та під час прийому громадян керівництвом. З початку року більше 450 громадян прийшли на особистий прийом до начальника поліції.

Кожного понеділка полковник поліції Сергій Альошин проводить особистий прийом громадян. Найчастіше мешканці скаржаться на родичів та сусідів, недбайливих квартирантів та шахраїв, цікавляться розслідуванням конкретних кримінальних проваджень та надають інформацію про вчинення правопорушень.

Щодня до слов’янських правоохоронців за допомогою чи консультацією звертаються від 120 до 200 громадян. Кількість звернень до поліції зростає на 10-15 відсотків щороку, але і зростає кількість хибних повідомлень та заяв, які не мають логічного сенсу.

Протягом доби поліцейські розглядають та приймають рішення майже за 50% від всіх звернень. Багато дзвінків – повідомлення про тілесні ушкодження, сімейні сварки, бійки чи конфлікти.

Повідомити про кримінальне чи адміністративне правопорушення, отримати правову чи статистичну інформацію можна у будь-якій зручній формі – телефоном, факсом, звичайною або електронною поштою, а також за допомогою мобільного додатка «Поліція 102».

Громадяни з вадами слуху та мовлення можуть звернутися до поліції за допомоги мобільного додатку «Поліція 102». Люди з обмеженими можливостями можуть користуватися всіма сервісами: кнопкою екстреного виклику поліції, повідомляти про правопорушення в смс-режимі з фотофіксацією подій, встановлювати безпечну зону для дітей з функцією «Батьківський контроль», залишати відгуки про роботу поліції та читати свіжі поліцейські новини.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: