Миколаївська міська територіальна громада підписала Меморандум з ЮНІСЕФ

Общество | 16:09, 17.06.2021
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 17 червня, в Миколаївській міській територіальній громаді міським головою Олександром Гадяцьким підписано Меморандум з ЮНІСЕФ про співпрацю для розвитку соціальних послуг та громади на сході України. Для цього ЮНІСЕФ підписав Меморандум про співпрацю із 15-ма громадами Луганської і Донецької областей. Було подано більш ніж 40 заявок і серед 16 громад експерти відібрали для участі у проєкті і Миколаївську міську територіальну громаду. Що враховувалось при відбірковому процесі?

Зокрема, кількість вразливих сімей з дітьми, які потребують підтримки, готовність громади до змін та розвитку, а також наявність інфраструктури, яку можна покращити для надання соціальних послуг. Покращувати систему соціальних послуг у громадах ЮНІСЕФ буде у рамках проекту СПІЛЬНО, який фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW). Підписання Меморандуму відбувалося в форматі онлайн-заходу.

Дуже приємно було відчувати довірливе товариське відношення з боку координаторів та учасників проєкту. Дякуючи злагодженій роботі зі сторони представників заходу-координаторів проєкту та начальників структурних підрозділів Миколаївської міської ради, міський голова Олександр Гадяцький в відведений час урочисто підписав Меморандум та зазначив, що це дуже важливий проєкт в сфері розвитку не тільки соціальних послуг,а й шкільної інклюзивної освіти, участі молодіжних рад, яку в нашій громаді було нещодавно  створено.

До речі, протягом наступних двох років ЮНІСЕФ вчитиме нас оцінювати потреби мешканців у соціальних послугах та відповідно формувати перелік послуг у громаді, планувати бюджет надання послуг та розраховувати необхідну кількість спеціалістів, тренуватиме соціальних працівників та оновить центри соціальних послуг відповідно до міжнародних стандартів. Всі ці питання стануть основним компонентом участі Миколаївської територіальної громади в такому грандіозному проєкті співпраці з ЮНІСЕФ.

Миколаївська міська територіальна громада

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: