Миколаївські волонтери зустрілись з міжнародними донорами + Фото

Общество | 14:06, 25.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

 

Миколаївку відвідав Перший радник, керівник відділу «Економічна співпраця, соціальний і регіональний розвиток» Представництво ЄС в Україні — Фредерік Куне та програмний менеджер, Представництво ЄС в Україні — Хельга Пендер.

Вони зустрілись з представниками ініціативних груп на громадських організацій які реалізують в Миколаївці соціальні проекти.

Це  — «Коворгінг для жінок ВПО, безробітних і пенсійного віку» реалізує ініціативна група та ГО «НАША ДІЯ». До програми проекту включені комп’ютерні курси, тренінги та інформаційна кампанія «Насильству Ні».

Грант наданий Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund в рамках реалізації компоненту «Мобілізація громад задля розширення можливостей» спільного проекту ПРООН-ООН Жінки «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», що фінансується Європейським Союзом.

Також волонтери реалізують проект: «Адвокація для захисту прав людей з інвалідністю Миколаївській ОТГ шляхом залучення до активного процесу прийняття рішень на рівні громади», реалізовується Громадською організацією «Волонтерський об’єднання«Вірю в Україну», Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми відновлення та розвитку світу . Був реалізований в 2017 році.

На зустрічі були обговорені поточні питання, досягнення та подальші плани, які будуть реалізовані на території  Миколаївської громади. Співпраця між волонтерами та міжнародними організаціями буде продовжуватись.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: