У центральній бібліотеці міста Слов’янська діє фотовиставка «Тут живуть люди» про життя українців на лінії розмежування. 

«Тут живуть люди» — ці написи у 2014 році часто з’являлися на воротах мешканців Донбасу, які на власному досвіді знають, що таке війна. Ці декілька слів були своєрідним попередженням, щоб уникнути обстрілів та заселення до їхніх будинків.

На жаль, зараз для багатьох мирних людей, які продовжують страждати від війни, ці написи є актуальними. Про це кажуть автори виставки «Тут живуть люди», яка сьогодні діє у Центральній бібліотеці міста Слов’янська.

Фотопроект Альберта Лоренса демонструє життя людей, які залишилися на лінії розмежування і щодня страждають від бойових дій на Донбасі. Вони часто залишаються без основного джерела життя — води, а постійні обстріли знов і знов пошкоджують водопровідні магістралі.

На виставці представлені світлини мешканців населених пунктів на лінії розмежування — Водяне, Карлівка, Піски, Новобахмутівка, Залізне та Первомайське.

Фотопроект Альберта Лоренса виконаний на замовлення групи громадських організацій, які опікуються наданням доступу до води у Східній Україні: People in need, Premiere Urgence Internationale, ADRA Ukraine, Polish Humanitarian Action, arche та noVa Mama-86, за підтримки Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги.

Виставку можна подивитися на першому поверсі у Центральній біблтотеці міста Слов’янська.