Миколаївці, не забудьте перевести стрілки на годину назад. Україна перейшла на зимовий час

Общество | 07:37, 25.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 25 жовтня,  о 4:00 за Києвом в Україні скасовано дію літнього часу. Усі годинники в Україні перевели стрілки на одну годину назад.

Кабінет Міністрів України 13 травня 1996 року постановою за номером 509 «Про порядок обчислення часу на території України» ухвалив узгодити порядок обчислення часу з європейським

Щоосені українці переводять стрілки годинника на годину назад, а навесні — вперед.

Зазначається, що практика переведення годинників була введена для того, щоб заощаджувати електроенергію, але з розвитком технологій вся економія звелася до мінімальних 1-3%. У багатьох країнах від такої практики відмовилися. В Україні теж намагалися її скасувати, але осі це не було реалізовано.

Раніше повідомлялося, що Україна може відмовитися від переходу на зимовий і літній час. У Верховній Раді зареєструвавши законопроект № 4201 про відмову від переведення годинників. Документ передбачає встановлення та закріплення на території України єдиного київського часу.

Але одного разу перехід часу в Україні вже скасовували. 20 вересня 2011 року Верховна Рада прийняла постанову, якою скасувала щорічне переведення годинників на зимовий/літній час. Однак у жовтні того ж року таке рішення назвали поспішним і повернули переведення стрілок.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: