Миколаївців закликають суворо дотримуватись карантинних заходів

Общество | 16:32, 1.09.2020
 Поделиться

Поделиться в

Шановні мешканці громади!

У зв’язку із зростанням кількості хворих на коронавірус в Україні Кабінет Міністрів продовжив карантин до 31 жовтня 2020 року.

Я вкотре звертаюсь до всіх мешканців громади з проханням максимально дотримуватись карантинних обмежень, бо це справді те, що може врятувати людське життя. Найперше, перебувати у приміщеннях, транспорті — у масках чи респіраторах, якомога частіше мити або дезінфікувати руки, дотримуватися соціальної дистанції, уникати скупчень людей, тому що людина може бути носієм вірусу, але при цьому, не мати жодних симптомів захворювання. Адже ризик можливого інфікування для всіх є однаковий.

На превеликий жаль, цими вихідними було отримано результати, що підтверджують наявність  коронавірусної хвороби у 4 мешканців громади. Це чоловіки 1996-го, 1988-го, 1970-го, 1968-го років народження, які за кордоном не були. Трьох хворих направлено до інфекційної лікарні в Бахмуті, один лікується амбулаторно. З’ясовується коло осіб, які контактували із хворими. Проводяться усі необхідні протиепідеміологічні заходи.

Розумію, що втома від теми коронавірусу присутня, а страх захворіти – відсутній. Так само не дуже турбує нас, що ця недуга приносить смерть. Адже доки трагедія не торкнулася безпосередньо нас чи нашої родини, то її ніби й немає, є просто сухі цифри, статистика.

Але набагато гірше буде, якщо «втомиться» наша медична система, якщо вона не витримає напливу хворих.

Я знову закликаю суворо дотримуватись карантинних заходів, обов’язково в людних місцях одягати захисні маски й не забувати про особисту гігієну та дезінфекцію. А тим, хто нещодавно повернувся з-за кордону, обов’язково на визначений час самоізолюватись.

Бережіть себе та будьте здорові!

З повагою,

Миколаївський міський голова

Олена Цикунова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: