Миколаївців  закликають тимчасово утриматися від поїздок до Слов’янська

Общество | 16:35, 1.07.2020
 Поделиться

Поделиться в

У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації у Слов’янську, де за останню добу зареєстровано 67 випадків COVID-19, виконавчий комітет Миколаївської міської ради нагадує мешканцям про необхідність дотримуватися правил особистої̈ безпеки та карантинних заходів.

Також закликає мешканців Миколаївської громади бути обачними та свідомими і тимчасово утриматися від поїздок до Слов’янська.

Останнім часом в Донецькій області все частіше громадяни стали нехтувати використанням засобів індивідуального захисту органів дихання в громадських місцях, не використовують антисептиків при відвідування ринків та торгівельних центрів, не дотримуються протиепідемічних заходів в загально-міському транспорті.

Показники захворюваності на коронавірус в регіоні змушують зберегти карантинні заходи в області.

Шановні миколаївці, дотримуйтесь режиму карантинних обмежень, особливо в громадських місцях, використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватись соціального дистанціювання та санітарно-протиепідемічного режиму в транспорті загального користування, за можливості утримуватись від заміських або міжміських поїздок.

При поверненні з подорожей, або при встановленому контакті з особою у якої було підтверджено COVID-19, дотримуватись режиму самоізоляції терміном на 14 днів.

Дослухайтесь до цих порад медичних працівників, бережіть своє життя та здоров’я, своїх рідних та близьких.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: