Миколаївців запрошують на громадські обговорення щодо використання земельних ресурсів громади

Образование | 10:10, 12.11.2019
 Поделиться

Поделиться в

Шановні мешканці Миколаївської об’єднаної територіальної громади! Виконавчий комітет запрошує Вас взяти участь у громадських обговореннях, на яких буде вперше презентовано розроблену картосхему перспективного використання земель та організації території нашої громади.

Повідомляємо, що під час розробки цього документу, серед іншого, було виявлено:

  1. Земельні ділянки, які можуть бути оформлені в комунальну власність,
  2. Землі запасу для передачі у власність громадян для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),
  3. Земельні ділянки, які підлягають оформленню під кладовища.

Під час обговорень буде розглянуто план заходів, які сприятимуть соціально-економічному розвитку громади.

Матеріали, схеми та заходи щодо перспективного використання території Миколаївської об’єднаної територіальної громади, ви можете знайти за посиланням: https://mk-otg.gov.ua/viddil-informue-16-36-53-03-04-2019/

Друковані копії та детальний опис запропонованих заходів знаходиться в Миколаївській міській раді. Просимо вас надати свої пропозиції щодо запропонованих заходів та територій їх розміщення у письмовому вигляді в Миколаївську міську раду до 04.12.2019.

Якщо у вас виникнуть питання, пропозиції, або Вам знадобляться пояснення – звертайтесь до в. о. начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету Миколаївської міської ради Катерини Кузнєцової, часи прийому з 8.00 до 17.00, пн-пт, телефон: (06262) 4-24-56.

Зазначаємо, що результати обговорень можуть вплинути на майбутнє життя кожного мешканця громади, просимо віднестися відповідально до цієї події!

Чекаємо вас: 12 грудня об 11:00 за адресою: м. Миколаївка, вул. Січових Стрільців, 35. У разі наявності змін, буде повідомлено додатково.

Проект виконується громадською організацією «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників» у партнерстві з ТОВ «Авіаційний розрахунковий центр» в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: