Миколаївців запрошують на регіональні змагання з автоперегонів у форматі Time attack

Спорт | 11:48, 19.08.2019
 Поделиться

Поделиться в

24 серпня в Краматорську, в Кутовій балці,  планується проведення регіонального змагання з автоперегонів у форматі Time attack в межах святкування Дня Незалежності.

Time attack  — різновид автогонок, в яких пілоти змагаються за кращий час подолання дистанції. Перед тим, як зробити бойове коло, гонщики знайомляться з трасою під час попередніх заїздів. Відсутність суперників поруч дозволяє приймати тут старт і не дуже досвідченим гонщикам. Гонки в цьому виді автоспорту проводяться за різними правилами, які можуть відрізнятися кількістю бойових кіл, випробувань, тощо. На відміну від суміжних дисциплін з автомобільних перегонів, Time attack   передбачає фіксацію залікового кола відразу ж після прогрівочного кола.

Ініціатива що до проведення цього заходу прийшла зі спільноти молодих автомобілістів, які прагнуть розвивати автоспорт в місті. Оскільки Вільна хата має на меті підтримувати та розвивати ініціативи Краматорської молоді, вони долучились до цієї ініціативи. Мета заходу розвинути місцевий автоспорт шляхом його популяризації у спеціально відведених для цього місцях. Організацією перегонів ми прагнемо  убезпечити вулиці міста зібравши усіх бажаючих в місці з інфраструктурою для перегонів ізольованою від житлових  забудов.

Прийняти участь в змаганнях можуть усі бажаючі, хто проходить технічний регламент змагань, з яким можна ознайомитись в інстаграм спільності змагання (instagram.com/time_attack.krm).

9:00 — реєстрація;
10:00 — пробні заїзди по 2 кола;
11:00 — відкриття змагань;
11:30 — заїзди.

В програмі змагань плануються конкурси для глядачів, вулична їжа, виставка тюнігованих авто та інше.

 

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: