Миколаївців запрошують на тренінг «Як стати лідером думок в громаді»

Общество | 16:07, 22.06.2020
 Поделиться

Поделиться в

ЮНІСЕФ та Практикум вчитимуть мешканців Донбасу як стати лідером думок.

Протягом липня та серпня 2020 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Практикум» проведуть безкоштовний навчальний тренінг «Як стати лідером думок в громаді». Тренінги проходять в рамках проекту “СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді” та мають на меті навчити активних мешканців розповідати про зміни в громаді і заохотити їх поширювати інформацію про соціальні послуги у своїй громаді.

Взяти участь у дводенній тренінговій програмі можуть представники 12 громад Луганської (Троїцька ОТГ, Новопсковська ОТГ, Біловодська ОТГ, Білокуракинська ОТГ і Чмирівська ОТГ) і Донецької областей (Бахмутська ОТГ, Дружківська ОТГ, Миколаївська ОТГ, Соледарська ОТГ, Сіверська ОТГ, Сартанська ОТГ, м. Маріуполь).

Для всіх учасників організатори забезпечують проживання у готелі, харчування, проїзд до місця проведення тренінгу в одному з міст (Маріуполь, Сєвєродонецьк, Краматорськ) та назад. Для представників кожної громади, тренінги проходитимуть в окрему дату. Точну дату для кожної громади буде повідомлено додатково на вказану при реєстрації електронну адресу.

Взяти участь у навчанні можуть як ті, хто вже є визнаними лідерами думок у громаді, так і ті, хто тільки планує стати амбасадором соціальних послуг, незалежно від віку чи посади. Для участі у тренінгах, необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/evYN3LnvuGuVoJB96

Останній термін подачі заявок на участь — 7 липня 2020.

Організація та проведення тренінгів проходитиме із забезпеченням умов протиепідемічної безпеки: доступні санітайзери, індивідуальні набори з маскою та рукавичками для кожного учасника/ці, індивідуальні набори для кава-перерв, а також температурний скринінг, обробка спеціальними дезинфікуючими розчинами приміщень та поверхонь тощо.

Посилання на facebook-подію для представників громад Донецької та Луганської областей “Як стати лідером думок у громаді” https://www.facebook.com/events/3062477480515601/

Проект СПІЛЬНО реалізовує ЮНІСЕФ за підтримки Німецького Уряду та Німецького банку розвитку (KfW).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: