Міський голова про вуличне освітлення Миколаївської громади

Общество | 12:33, 6.08.2021
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні випала вільна хвилинка і я вітаю всіх на хвилях популярних мереж Інтернету! Хочу розповісти сьогодні про вуличне освітлення громади. Стан вуличного освітлення є досить актуальною проблемою для населених пунктів нашої територіальної громади. Тож після обрання мене на посаду керівника громади поставив питання вирішення проблеми освітлення вулиць одним із пріоритетних у діяльності депутатського корпусу та виконавчого комітету ради і буду це питання держати на постійному особистому контролі.

Наявність вуличного освітлення завжди відігравало значну роль, адже воно виконує одночасно безліч функцій: убезпечує транспортний та пішохідний рух, робить середовище більш затишним та естетичним. Правильно сплановане, якісне вуличне освітлення також сприяє запобіганню злочинних дій.

І ось в рамках грантової програми НЕФКО Фонд «Північна ініціатива

гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна) «Впровадження енергозберігаючого проєкту у системі Миколаївської міської територіальної громади, Донецька область» переможцем тендеру на виконання робіт з капітального ремонту зовнішнього освітлення Миколаївської ТГ Донецької обл.стало ТОВ «СТАРЕЛЕКТРО»,яке в період з травня по червень виконувало роботи по «Капітальному ремонту мереж зовнішнього освітлення Миколаївської ТГ Донецької обл.» по м.Миколаївка (вул.Святомиколаївка,Музична,пров.Шкільний) с.Никонорівка (вул. Підгірна,Молодіжна),с.Малинівка(вул.Мороза,Центральна, Нова),с.Рай-Олександрівка (вул. Центральна, Нова,Підгірна, Адмірала Чалого, Молодіжна, Шкільна,Механізаторів)

Роботи з капітального ремонту зовнішнього освітлення Миколаївської ТГ виконані в повному обсязі. На даний час триває процес укладання договорів про нестандартне приєднання вищевказаних ліній до електричних мереж . Після проведення процедури приєднання буде здійснено підключення ліній зовнішнього освітлення до мережі електропостачання.Вуличне освітлення є одним з основних елементів благоустрою наших населених пунктів.

Миколаївський міський голова

Олександр Гадяцький

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: