Мистецька школа Миколаївки отримала музичні інструменти та апаратуру + Фото

Искусство | 16:25, 8.02.2019
 Поделиться

Поделиться в

Новий 2019 рік вихованці та викладачі Мистецької школи Миколаївки зустріли із чарівними подарунками.

Завдяки підтримці голови Миколаївської міської ради — Олени  Цикунової та  виконуючого обов’язки начальника Відділу освіти, культури, сім’ї молоді та спорту Миколаївської міської ради — Людмили Бутко, школа отримала комплект струнних ,  ударно-шумових,  щипкових, клавішних музичних інструментів та набір звукопідсилювальної апаратури на суму 150 тисяч гривень.

Завдання викладача полягає в тому, щоб мати напоготові невичерпний запас захоплюючих можливостей, за допомогою яких можна навчити учнів грати на музичному інструменті, а наявність якісних музичних інструментів-це вже велика складова успіху у юних музикантів.

Заняття в класі ансамблю (колективне музичення ) розвиває комунікативні здібності, дає основу для творчого, культурного, успішного спілкування дітей. Цей досвід для подальшого життя необхідний кожному юному таланту, як повітря. А нові музичні інструменти дають можливість учням та викладачам розвиватися та досягати успіхів в творчості!

Велика творча родина Мистецької школи вдячна за дуже потрібний подарунок! Нові інструменти та апаратура надихають нас на нові творчі досягнення та перемоги.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: