Місцева влада відреагувала на звернення миколаївців щодо відновлення централізованого питного водопостачання

Общество | 17:47, 9.06.2021
 Поделиться

Поделиться в

Через порив трубопроводу централізованого питного водопостачання вже чотири дні мешканці будинку по пров. Будівельників, будинок 3 м. Миколаївки знаходяться без води. Для вирішення питання здійснення ремонту та відновлення централізованого питного водопостачання мешканці звернулися до виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

За доручення міського голови Олександра Гадяцького, який вважає, що кожна нагальна проблема повинна розглядатися на місці її виникнення, заступником міського голови з питань комунальної власності, фінансів, інвестицій та концесії Анатолієм Ченцовим та начальником Комунального підприємства Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго» Сергієм Чубенком 8 червня було відредаговано та здійснено зустріч з мешканцями будинку 3 по пров. Будівельників на місці аварії, хоча даний будинок не знаходиться на балансі КП «Сервіскомуненерго».

За результатами зустрічі з представниками виконавчого комітету Миколаївської міської ради було зроблено певні висновки та визначено шляхи вирішення даного питання.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: