Міжнародний валютний фонд відкрив спеціальний рахунок для України

Общество | 11:32, 10.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Міжнародний валютний фонд відкрив для України спеціальний рахунок, на який інші країни матимуть змогу перераховувати допомогу.

МВФ погодив відкриття спеціального адміністративного рахунку для спрямування грошей країн-донорів на допомогу Україні. Про це повідомляється на сайті Фонду.

Це прискорить процес отримання такої допомоги, стверджується на сайті Фонду.

Механізм такий: на рахунок надходить допомога у будь-якій валюті, а МВФ переводить її у свою валюту SDR і надає Україні.

Перший внесок у нього уже анонсувала Канада, він становитиме $800 млн. Гроші будуть перераховуватися у резервних валютах (долари США, євро, фунти, юані, канадські й австралійські долари, швейцарські франки) або спеціальних правах запозичення, а МВФ буде відправляти їх на рахунок України.

Довідка: МВФ — це спеціальне агентство Організації Об’єднаних Націй (ООН), засноване 29-ма державами, з метою регулювання валютно-кредитних відносин країн-членів і надання їм допомоги при дефіциті платіжного балансу шляхом надання коротко- і середньострокових кредитів в іноземній валюті. Фонд має статус спеціалізованої установи ООН. Має 190 країн.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: