Молодь Миколаївської громади зустрілася за круглим столом для вирішення актуальних питань

Общество | 08:35, 1.11.2021
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, коли в України з’явилися паростки оптимізму в суспільному розвитку, для країни дуже важливо не втратити темп позитивних змін. На вістрі перетворень, як зазвичай, буде молодь. Вона є осередком нових знань, ідей, можливостей, головний замовник на гідне майбутнє і головний стратегічний ресурс суспільства. Але, з іншого боку, молодь вимагає пильної уваги суспільства і довгострокових інвестицій, без яких її потенційні можливості ніколи не розкриються.

Ось чому державна молодіжна політика неодмінно повинна залишатися одним з найважливіших, пріоритетних напрямів діяльності держави і кожної окремої громади в цілому.29 жовтня ГО «Волонтерське Об’єднання»Вірю в Україну» запросило молодь Миколаївської територіальної громади до круглого онлайн- столу. За дорученням міського голови Олександра Гадяцького на заході була присутня заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань та комунікацій з громадськістю Валентина Гребенюк.

На зустрічі підіймалися актуальні питання молоді, молодіжної політики в громаді, а також виділили 10 актуальних, на сьогоднішній день, питань. Це і питання про зруйнований кінотеатр, про відсутність території для мовного спілкування, про відсутність парку атракціонів та відсутність дискотек для молоді, творчої площадки для письменників і актуальне питання про відсутність біотуалетів.

Приділили увагу відсутності приміщень для активного спорту та клубу з туризму і питанню дня- про погане транспортне переміщення.І ще багато інших проблем було заявлено і розглянуто на зустрічі, яка,до речі, відбулася в теплій дружній атмосфері довіри та взаємоповаги, дякуючи нашій креативній молоді, яка пройшла навчання у «Школі лідерства» та головному двигуну молодіжної політики в громаді Ксенії Родіоновій, модераторкі заходу і яка своїм запалом до вирішення проблем завжди надихає всіх оточуючих.

Питань багато і за досягненнями результатів по кожному напрямку надала роз’яснення заступник міського голови Валентина Гребенюк, яка вважає ,що головними ресурсами реалізації молодіжної політики на рівні територіальної громади, є активна участь молоді в житті нашої громади та скоординована діяльність з місцевою владою, яка завжди є відкритою до спілкування в вирішенні нагальних питань. Так, проблеми є, це-факт, але і вирішувати їх будемо разом, можливо вже й найближчим часом.Така форма спілкування дуже дієва і вчасна для обох сторін.

Ця зустріч консолідувала і зібрала саме якісну форму діалогу і стала хорошою платформою для обговорення актуальних питань життєдіяльності громади. До речі, став очевидним той факт,що в нашій громаді проявилась участь молоді у формуванні та реалізації молодіжної політики і міська влада враховує позиції молоді під час прийняття рішень, які приймаються і будуть прийматися в громаді.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: