МВС впроваджує нові підходи у інформуванні та реагуванні на домашнє насильство, — Катерина Павліченко

Общество | 18:19, 7.05.2020
 Поделиться

Поделиться в

Міністерство внутрішніх справ України випустило оновлення чат-боту #ДійПротиНасильства. Тепер його користувачі можуть отримати інформацію щодо контактів служб допомоги на регіональному рівні: соціальних служб та територіальних підрозділів Національної поліції України.

«МВС й надалі продовжує шукати та впроваджувати нові підходи у інформуванні та реагуванні на випадки домашнього насильства», — наголосила Катерина Павліченко.

Чат-бот встановили вже більше 2 500 користувачів Телеграм, 86% яких залишили чат-бот у себе в додатку. Це свідчить про важливість теми домашнього насильства в умовах сьогодення.

«Ми постійно досліджуємо актуальність чат-боту, яка інформація та розділи є популярними серед користувачів», — сказала заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.

Так, найбільш відвідуваними розділами є: 

— інформація про форми (види) домашнього насильства;

— контакти служб допомоги;

— план безпеки;

«Використовуючи месенджер Телеграм, нам вдалося охопити таку категорію населення, як підлітки. Відслідковується, що багато з них звертаються через наш чат-бот за консультацією до безоплатної правової допомоги. Це свідчить про їх активну позицію у питаннях протидії домашньому насильству та формування «нульової» терпимості до такого явища», — зазначила Катерина Павліченко.

Нагадаємо, чат-бот @police_helpbot діє в месенджері Telegram та акумулює всю необхідну інформацію про домашнє насильство.

Заступниця міністра також подякувала за консолідацію зусиль в питанні запобігання та протидії домашньому насильству та оновленні інформації в чат-боті системі безоплатної правової допомоги Міністерства юстиції України та Міністерству соціальної політики України.

Депатрамент комунікації МВС України

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: