На что обращать внимание при получении средств реабилитации

Здоровье | 13:42, 23.12.2021
 Поделиться

Поделиться в

При отриманні технічних та інших засобів реабілітації (далі – ТЗР) ви підписуєте АКТ приймання-передачі робіт (надання послуг), наданий підприємством – виробником. Підписання АКТа відбувається після обов’язкової примірки виробу, що підтверджується вашим підписом у замовленні.

Перед підписанням АКТа просимо вас уважно оглянути ТЗР (виріб, виготовлення якого ви замовили).

У разі виявлення недоліків: використання неякісного матеріалу, інших істотних дефектів, які роблять його непридатним або погано пристосованим для користування, — ви маєте право відмовитись від отримання ТЗР, не підписувати АКТ та обрати інше підприємство для виготовлення необхідного виробу.

Звертаємо увагу, що безпека та функціональні властивості ТЗР, якість послуг з їх післягарантійного ремонту, якими забезпечуються особи з інвалідністю, повинні відповідати нормативній та технічній документації.

Державний контроль безпеки та функціональних властивостей ТЗР, які є медичними виробами, здійснюється Держлікслужбою.

У разі виявлення невідповідності безпеки та функціональних властивостей ТЗР, ви можете звернутися до Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, його територіальних відділень, органів соціального захисту населення (ЦНАП), які повинні надсилати такі звернення до відповідних органів, зокрема до Держлікслужби, або звернутися до Держлікслужби самостійно.

Нагадуємо, що ви самостійно можете вибирати постачальника ТЗР з поміж підприємств усіх форм власності, які виготовляють, постачають і ремонтують технічні засоби реабілітації  та відповідають кваліфікаційним вимогам.

З переліком підприємств  можна ознайомитись за посиланням.

 

Донецька обласна державна адміністрація

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: