На Донеччині поліція відкрила три кримінальні провадження за порушення, пов’язані з виборами

Общество | 08:18, 20.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

До поліції Лимана та Краматорска надійшли  повідомлення про ймовірний підкуп виборців, а у Мирнограді розслідується факт спричинення тілесних ушкоджень одному з кандидатів.

Про ймовірний підкуп виборців до поліції звернувся кандидат в голови Лиманської ОТГ. Заявник повідомив, що в одній з агітаційних палаток перехожим пропонували не лише передбачені законом агітаційні матеріали, а й 100 гривень за голос за певного кандидата.

До Краматорського відділу поліції від представника громадської організації «Опора» надійшло повідомлення про те, що по вулиці Василя Стуса в одній з агітаційних палаток люди окрім дозволених законом агітаційних матеріалів додатково отримували ручки, браслети та інші предмети з символікою певної політичної партії.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1, 2 ст. 160 Кримінального кодексу України (Підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму).

А у Мирнограді поліцейські задокументували факт спричинення тілесних ушкоджень одному з кандидатів на посаду міського голови. Кримінальне провадження відкрито за фактом перешкоджання здійсненню виборчого права.

Дане повідомлення внесено слідчими до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією кримінального правопорушення ч.2 ст. 157 «Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача» Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини вказаних подій.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: