На Донеччині протягом минулого тижня виникла 41 пожежа та загинула 1 людина

ЧП | 16:12, 12.08.2019
 Поделиться

Поделиться в

Пожежі або інші надзвичайні ситуації, як правило, виникають через людську недбалість та незнання елементарних правил безпечної поведінки. Це доводить сумна статистика пожеж та нещасних випадків під час відпочинку біля водойм. Так, протягом минулого тижня виникла 41 пожежа.

Гасіння пожеж — одне з основних напрямків Служби порятунку. Так, протягом минулого тижня виникла 41 пожежа (з початку 2019 року було ліквідовано 2450 пожеж), 1 людина загинула на пожежі (з початку 2019 року — 78 загиблих на пожежах).

Також, протягом минулого тижня рятувальниками Донеччини було ліквідовано 4 пожежі у природних екосистемах (з початку 2019 року було ліквідовано 73 пожеж).

Також рятувальники систематично проводять профілактичні заходи, щоб не допустити травмування та загибелі людей під час відпочинку на воді. Так, протягом минулого тижня на водоймах області жодна люджина не загинула (з початку 2019 року на водоймах області загинуло 28 людей).

Рятувальники Донеччини звертаються до громадян! Шановні мешканці та гості Донецької області! Запорука вашої безпеки – це особиста відповідальність. Тільки неухильне дотримання правил безпеки життєдіяльності є запорукою безпеки вашого життя

ГУ ДСНС України у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: