На Донеччині стартували обласні змагання з пожежно-прикладного спорту

Общество | 09:23, 19.07.2019
 Поделиться

Поделиться в

З року в рік пожежно-прикладний спорт допомагає рятувальникам навчитися працювати в умовах максимально наближених до реальності та не розгубитися перед справжньою небезпекою.

18 липня у м. Слов’янськ відбулося урочисте відкриття обласних особисто-командних змагань з пожежно-прикладного спорту серед підпорядкованих підрозділів Головного управління.

Виборювати звання кращих прибули 19 збірних команд підпорядкованих підрозділів Головного управління з міст та районів Донецької області. Всі вони неодноразово демонстрували свою майстерність та професіоналізм не лише на спортивних майданчиках, а й під час виконання реальних бойових завдань, завдяки чому було врятовано десятки людських життів.

Нагадаємо, що змагання триватимуть протягом двох днів. За цей час рятувальники Донеччини змагатимуться у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, підйомі по штурмовій і висувній драбинах у вікно четвертого та третього поверхів учбової башти, пожежній естафеті та бойовому розгортанні.

Швидкість, вправність та витримка – головні вимоги до рятувальників, адже вони щодня стоять на варті у повній бойовій готовності і за першим викликом оперативно приходять на допомогу людям. Тож бажаємо всім учасникам досягти високих результатів у спортивній боротьбі, у якій вагому роль відіграють не лише фізична підготовка, спритність та швидкість, але й вміння діяти як згуртована міцна команда.

ГУ ДСНС України у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: