На Донеччині стартував проект для допомоги українським регіональним медіа

Общество | 14:27, 20.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

На Донеччині стартувала друга хвиля проєкту «Екстрений фонд порятунку українських регіональних медіа». Неформально організатори її називають «східна хвиля».
Про це повідомили в Media Development Foundation.
Чому «східна» і в чому її особливість?
У цю хвилю потрапили 13 редакцій, які працюють у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях. Зараз перед цими медіа стоїть безліч челенджів, які й допомагають вирішити.
«Якщо медіа по всій країні відчули наслідки війни після 24 лютого, коли розпочався повномасштабний наступ, то для багатьох редакцій цієї хвилі виклики розпочалися ще 8 років тому», — зауважили організатори проекту. 
Як пояснює проєктний менеджер Олексій Хуторний, основна проблема цих медіа у тому, що вони працюють не «на місцях». Локальним редакціям не просто об`єктивно висвітлювати події в Краматорську, перебуваючи у Львові. По-друге, міста, де до цього працювали журналісти, зараз перебувають під окупацією або страждають від бойових дій. По-третє, існує класична проблема — втрата фінансування.
«Ще один важливий момент: деякі учасники нашої програми втратили свою аудиторію. Серед таких, наприклад, телеканал із Луганської області. Їхньою аудиторією були жителі міста віком 50+. Зараз редакція не може мовити на своїй території. Вони прийшли у нашу програму з запитом: «Що робити далі? Переналаштуватися на нову аудиторію? Перейти повністю в диджитал? Стати медіа того міста, куди релокейтнулася редакція?. Разом з ними будемо шукати відповіді та шляхи розвитку», — зазначає Олексій.
Що Media Development Foundation може зробити для цих медіа?Источник: https://vp.donetsk.ua/gorod-region/novosti-regiona/108274-na-donechchini-startuvav-proekt-dlya-dopomogi-ukrajinskim-regionalnim-media
Допомогти оптимізувати роботу учасників і надати їм умови для продовження незалежного мовлення.
«Зараз MDF вивчає їхні болі та підлаштовує програму відповідно до потреб медіа. Разом із редакціями будемо створювати стратегії розвитку та шукати шляхи фінансування. І, звісно, апгрейдимо навички у менеджменті, контенті та дистрибуції», — додали організатори. 
Источник: https://vp.donetsk.ua/gorod-region/novosti-regiona/108274-na-donechchini-startuvav-proekt-dlya-dopomogi-ukrajinskim-regionalnim-media

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: