На Донеччині створять профілі громад

Общество | 14:05, 7.12.2018
 Поделиться

Поделиться в

Починаючи з грудня 2018 по лютий 2019 року в Донецькій області відбудеться дослідження проблем та потреб громади за її участі. На важливі для людей запитання шукатимуть відповіді члени Робочих груп із громадської безпеки і соціальної згуртованості, створених за підтримки Програми відновлення і розбудови миру ООН

Актуальність проведення подібної соціології підтверджують результати дослідження ПРООН «Безпека і правосуддя в Україні: перспективи громад трьох областей», — повідомляє ГО «Донецький прес-клуб», що базується у Краматорську.

Проблеми, пов’язані з різними аспектами безпеки, дійсно хвилюють людей та охоплюють значно ширше коло питань, аніж люди звикли сприймати. Зокрема, до сфери громадської безпеки також відносяться часто замовчувані в суспільстві проблеми домашнього насильства або ж недбалого ставлення до дітей, порушення прав людей з інвалідністю, людей літнього віку, внутрішньо переміщених осіб та інших найбільш вразливих представників наших громад.

Робоча група із громадської безпеки і соціальної згуртованості об’єднує активних мешканців і мешканок громади, лідерів громадських організацій, представників органів місцевої влади та самоуправління, соціальних служб, освіти, медицини, поліції, служби з надзвичайних ситуацій, інших організацій, що надають безпекові послуги, для пошуку спільних скоординованихрішень по створенню безпечного середовища у громадах. Група функціонує як діалогова платформа, уповноважена громадою спільно визначати потреби, проблеми і ресурси, а також шукати ефективні відповіді на проблеми громадської безпеки.

Відтак, кожен мешканець громади матиме можливість взяти участь у комплексному дослідженні громадської думки, висловити своє бачення, озвучити потреби, звернути увагу на проблеми, що існують у громаді. Профіль громади Робочі групи формуватимуть завдяки активній участі мешканців та мешканок області у фокус-групах, опитуванні щодо основних проблем громадської безпеки і соціальної згуртованості, а також у картуванні громади.

Залученість ширшого кола громадян, різних за віком, статтю, релігійними вподобаннями, сприяє соціальній згуртованості громади. Ці одиниці залежні одна від одної. Зацікавленість самих людей у житті свого міста, його розвитку – важлива для комплексного зростання громад. Тому представники Робочих груп закликають мешканців Донеччини до участі в дослідженні громадської думки та активно висловлювати свою позицію.

 

https://www.6262.com.ua/news/2239554/na-doneccini-stvorat-profili-gromad

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: