На Донеччині за місяць COVID-19 виявили більше ніж у 12 000 чоловік

Медицина | 16:25, 4.04.2021
 Поделиться

Поделиться в

Более 12 000 больных COVID-19 выявлено в Донецкой области за март, что составляет 20% от общего количества больных в регионе с начала пандемии.

Об этом председатель Донецкой облгосадминистрации, руководитель областной военно-гражданской администрации Павел Кириленко сообщил на брифинге в Краматорске 2 апреля.

На сьогодні Донеччина перебуває ще у помаранчевій зоні, але будемо відверті, що ситуація може змінитися. Якщо три дні буде перевищення по трьох основних показниках, то ми увійдемо у червону зону.

Наразі по двох показникам ми перевищуємо — епідпоріг (він у нас становить 150,8 %) та по коефіцієнту виявлення нових випадків захворювання (три дні поспіль в середньому на 3% область перевищує гранично допустимий показник), і по третьому показнику (рівню госпіталізації) фіксуємо вже два дні поспіль перевищення гранично допустимої позначки: 31 березня — на 0,9, а 1 квітня — на 1,6 (тобто рівень госпіталізації зараз становить 61,6 на 100 тисяч населення)», — сказав очільник області.

Він констатував, що за березень виявлено 12 312 нових хворих – це понад 20 % від загальної кількості хворих за весь час з початку пандемії.

Павло Кириленко в котрий раз закликав не нехтувати протиепідемічними заходами та суворо їх дотримуватися. Маски на обличчі, дотримання соціальної дистанції та особиста гігієна – дієві засоби, щоб вберегти себе та своїх близьких.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: