На період дії воєнного стану спрощена процедура проведення медико-соціальної експертизи

Краматорськ | 10:33, 12.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

329747514 1620935501661178 1525653619023372689 n
На період дії воєнного стану на території України спрощена процедура проведення медико-соціальної експертизи. Тобто зараз медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності, інформує Центр сімейної медицини №1 Краматорська..
 
Якщо особа хоче встановити інвалідність, але не може прибути на огляд – МСЕК може приймати таке рішення заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.
Якщо є обставини, за яких ви або ваша дитина не можете пройти обстеження й оформити направлення на МСЕК, строк повторного огляду вважається продовженим на весь час дії воєнного стану та впродовж 6 міс після його припинення/скасування. Усі соціальні виплати та пільги зберігаються за вами до закінчення строку проходження повторного огляду.
 
Звертаємо вашу увагу, що йдеться лише про МСЕК, які працюють на підконтрольній уряду України території. Вони працюють у штатному режимі та спільно з органами соціального захисту допомагають усім внутрішньо переміщеним особам у питаннях проходження медико-соціальної експертизи.
На тих територіях України, де ведуться активні бойові дії, діяльність МСЕК призупинено. Самі комісії переїжджають на інші, більш безпечні, території.
 
Ознайомитися з адресою та контактними номерами телефонів усіх МСЕК в Україні можна за номером:
0 800 60 20 19.
 
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: