На сесії Миколаївської міської ради обрали заступника міського голови та членів постійних депутатських комісій + Відео

Политика | 17:49, 21.11.2020
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 20 листопада, у Миколаївці відбулася ІІ сесія Миколаївської міської ради IX скликання.

На ній були присутні 26 депутатів, Миколаївській міській голова Олександр Гадяцький та мешканці громади. На порядку денному розглянуто17 питань та різне.

Зокрема депутатами підтримано питання про початок реорганізації Райгороцької селищної ради шляхом приєднання до Миколаївської міської ради.

Одноголосно затверджено кандидатуру на посаду першого заступника Миколаївського міського голови, ним став Володимир Проскунін. Відтепер персональний склад виконавчого комітету Миколаївської міської ради  виглядає таким чином:

  • Миколаївській міській голова Олександр Гадяцькій;
  • Секретар Миколаївської міської ради Інна Пересічна;
  • Перший заступник міського голови Володимир Проскунін;
  • Староста Рай-Олександрівського старостинського округу Галина Білоусова;
  • Староста Малинівського старостинського округу Ігор Денисенко;
  • Староста Райгородоцького старостинського округу Валерій Удовиченко;
  • Заступник Миколаївського міського голови Сергій Захаров;
  • Заступник Миколаївського міського голови Дмитро Терещенко;
  • Керуючий справами виконавчого комітету Олена Уфатова;
  • Депутат районної ради Валерій Черепій;
  • Депутат районної ради Сергій Моховик;
  • Григорій Дашивець;
  • Юрій Сухоручко;
  • Клавдія Квітко;
  • Марина Біленець.

На сесії також затверджено Положення про постійні комісії Миколаївської міської ради.

Обрано голову постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобіганню корупції, конфлікту інтересів місцевого самоврядування і громадських організацій, депутата Ірину Кострову.

Членами комісії стали:

  • Віта Барабаш
  • Юрій Карасьов
  • Ірина Кострова
  • Олена Рипаленко
  • Оксана Унгур’ян

Обрано голову постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоровя, молодіжної політики, соціального захисту, фізичної культури та спорту, депутата Лілію Куліш.

Членами комісії стали:

  • Олександр Біланов
  • Світлана Коплянок
  • Надія Коритіна
  • Лілія Куліш
  • Олег Пересічний

Обрано голову постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, планування, бюджету і фінансів, депутата Марину Мариненко.

Членами комісії стали:

  • Лариса Козир
  • Ганна Коваленко
  • Євген Лозовий
  • Марина Мариненко
  • Олена Сидоренко

Обрано голову постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, компенсації, транспорту та звязку, побутового та торгівельного обслуговування, малого та середнього бізнесу, депутата Руслана Павленко.

Членами комісії стали:

  • Віктор Олефіренко
  • Руслан Вовк
  • Марина Ковдря
  • Андрій Лянка
  • Руслан Павленко

Обрано голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, депутата Тетяну Вюнковську.

Членами комісії стали:

  • Тетяна В’юнковська
  • Володимир Голдищук
  • Сергій Дерябін
  • Василь Добров
  • Олексій Звєрєв.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: