На водоймах Донецької області закінчилась весняно – літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

Общество | 18:18, 2.07.2021
 Поделиться

Поделиться в

30 червня 2021 року на водоймах, розташованих у межах адміністративної території Донецької області до двокілометрової прибережної захисної смуги Азовського моря, за виключенням пониззя річки Кальміус до греблі Павлопольського водосховища, закінчилась весняно – літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів Донецький рибоохоронний патруль нагадує, що згідно з Правилами любительського та спортивного рибальства,  на водоймах загального користування дозволяється лов риби з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку та спінінгом.

Дітям до 16 років самостійний лов риби дозволяється тільки з берега. Норма вилову риби на одну особу за одну добу перебування на водоймі становить не більше 3 кг, мінімальні розміри яких за видами дозволені до вилову рибалками – любителями, згідно з додатком до пункту 4.11 Правил любительського та спортивного рибальства.

Донецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення правил рибальства або порядку чи збуту водних біоресурсів, просимо невідкладно  повідомляти за номерами телефонів «гарячої лінії»: (099) 391-10-90 або (068) 446-86-54.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: