На водоймі-охолоджувачі Слов’янської ТЕС відбувся фестиваль зі спортивної ловлі хижої риби 

Общество | 17:30, 9.10.2018
 Поделиться

Поделиться в

6 жовтня за підтримки Донецької обласної державної адміністрації, Військово-цивільної адміністрації, відділу Молоді та спорту, Управління з гуманітарних питань, відділом з основного виду діяльності міського палацу культури «Будівельник», за ініціативою рибальського магазину-клубу «Одіссей» міста Краматорськ, був проведений щорічний сезонний фестиваль зі спортивної ловлі хижої риби спінінгом з берега «Осінній СЛАВГРЕС — 2018».

Захід пройшов на водоймі-охолоджувачі Слов’янської ТЕС. На фестиваль було зареєстровано 83 учасники, котрі показували свою майстерність протягом двох турів по три години у кожному турі на двох різних зонах. Традиційно на початку заходу пролунав державний Гімн України.

На загальних зборах учасників з вітальним словом виступив заступник голови Донецької обласної державної адміністрації, Військово-цивільної адміністрації Ігор Сергійович Стокоз. Були присутні учасники не тільки з Донецького області, а й Дніпра та Харківщини. Приємно здивувала явка юних учасників в категорії до 16 років, їх в цьому році було вже троє, вони брали участь у змаганнях під наглядом дорослих і були номіновані та нагороджені подарунками від головного спонсору.

Основною метою цих змагань була така риба як судак, але в залік йшла вся хижа риба. Змагання проводилися в особистому заліку. Поки учасники працювали над здобиччю трофеїв, організаторами була приготовлена смачна рибна юшка та гречана каша котрою частували всіх гостей та учасників свята.

За підсумками змагань було визначено рейтинг кращих та кілька традиційних номінацій.

3 місце Чумак Данило — 1980 грам (м. Слов’янськ) 2 місце Іленко Анатолій — 2084 (м. Краматорськ) 1 місце Кроль Борис — 2876 грам (м. Ізюм)

15 кращих учасників, номінанти, були нагороджені цінними призами від спонсорів, медалями, та дипломами від Управління молоді та спорту.

http://vp.donetsk.ua/gorod-region/gorod/69304-u-kramatorsku-vidbuvsya-shchorichnij-festival-konkurs-zi-sportivnoji-lovl

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: