Напередодні свят рятувальники Донеччини отримали нове сучасне медичне обладнання від Програми розвитку ООН +Видео

Общество | 09:31, 7.01.2021
 Поделиться

Поделиться в

Рятувальники Донеччини отримали сучасне медичне обладнання, закупівля якого здійснювалася ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за кошти ЄС.

Так, в рамках реалізації проєкту «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» Медико-санітарній частині Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління було передано нове сучасне обладнання, а саме: два портативних дефібрилятора-монітори ДКИ-Н-10 «АКСИОН-БЕЛ»; дефібрилятор з функцією синхронізації Rescue Life Progetti модулями Spo2, NIBP, кардіостимулятора; портативний кардіограф з функцією аналізу серцевого ритму, а також портативний монітор вітальних функцій Brightfield Healthcare OSEN8000В. Дане обладнання буде використовуватись у першу чергу мобільною групою медичних працівників під час надання допомоги мешканцям населених пунктів уздовж лінії зіткнення, а також у Медико-санітарній частині Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління.

Головне управління цінує вклад Програми розвитку ООН в розвиток Служби порятунку Донеччини, висловлює щиру подяку та розраховує на подальшу плідну співпрацю.

ГУ ДСНС України у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: