Народний депутат України Максим Єфімов: «Люди з інвалідністю теж мають право на парцю»

Краматорськ | 10:03, 3.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

334487566 1513192779090700 195432430074318382 n
Народний депутат України Максим Єфімов повідомив, що депутатська група “Відновлення України” частково підтримала проєкт закону №5344-д “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю на працю”.
 
«Депутатська група “Відновлення України” частково підтримала проєкт закону №5344-д “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю на працю”. Однак Верховна Рада України відправила цю важливу для нашого суспільства ініціативу на повторне перше читання.
Питання, яке регулюється даним законопроєктом, на жаль, стало для нас ще більш актуальним протягом минулого року. Адже дуже багато наших захисників повертаються з війни людьми з інвалідністю. Наш прямий обов’язок — створити для них гідні умови, які гарантуватимуть цим людям належний захист і підтримку у суспільстві.
Законопроєкт передбачає однакове зобов’язання щодо працевлаштування осіб з інвалідністю для компаній як з державного, так і з приватного сектора.
Замість санкцій за невиконання нормативів з працевлаштування людей з інвалідністю законопроєкт пропонує запровадити цільовий внесок.
Із внесків роботодавців передбачається заснування спеціального державного фонду, кошти якого витрачатимуться на заходи із працевлаштування людей з інвалідністю.
Працівникам з інвалідністю передбачається обов’язкове надання спеціальних соціальних послуг на робочому місці тощо.
Це лише деякі із положень законопроєкту, але він містить і певні недоліки, які потрібно допрацювати до наступного розгляду. Підтримка людей з інвалідністю має стати одним із найважливіших напрямків соціальної політики нашої держави. А інклюзивність має інтегровуватися абсолютно усі сфери нашого суспільства. Створення умов для працевлаштування людей з інвалідністю — це важлива справа і ми це маємо зробити найближчим часом».
 
Джерело: Депутатська група “Відновлення України”, Фейсбук.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: