Народний депутат України Максим Єфімов: «Парламент підтримав український ВПК»

Краматорськ | 09:30, 13.04.2023
 Поделиться

Поделиться в

791047 n
Народний депутат України, співголова депутатської групи «Відновлення України» Максим Єфімов повідомив, що Верховна Рада прийняла за основу та одразу в цілому пакет важливих законопроєктів, що допоможуть стимулювати виробництво українського ВПК та підтримати обороноздатність країни.
 
«Верховна Рада прийняла за основу та одразу в цілому пакет надважливих законопроєктів 9061 та 9062, що допоможуть стимулювати виробництво українського ВПК та підтримати нашу обороноздатність. Вони якісно посилять можливості оборонної промисловості та дозволять розгорнути низку нових виробничо-ремонтних майданчиків.

Нині продовжує гостро стояти питання організації виробництва боєприпасів в Україні. Також потрібно влаштувати ремонт озброєння та військової техніки західних зразків. Це ті зразки, що постачались у якості матеріально-технічної допомоги. Зараз вони не можуть бути відремонтовані силами підприємств національної економіки України.

Наголошую, український ВПК перебуває в нерівних умовах із закордонними виробниками. Держава в особі Міноборони закуповує готову імпортну продукцію зі звільненням від ПДВ. Вітчизняний ВПК у своїх закупівлях такої опції не має, а отже втрачає у конкурентоздатності. Своїм рішенням парламент звільняє нашу оборонну промисловість від необхідності сплачувати ПДВ за матеріали для виробництва.

Забезпечення потреб Збройних Сил та інших структур сектору безпеки і оборони у справній військовій техніці є ключовим елементом відсічі повномасштабної агресії росії.

Прийняті зміни сприятимуть організації необхідного виробництва боєприпасів, ремонту озброєння та військової техніки в Україні. Більше того, вони стимулюють виробництво нових вітчизняних розробок у сфері ВПК. Оновлення нормативної бази також дозволить зменшити видатки з Держбюджету на закупівлю товарів оборонного призначення. Держава зможе ефективніше покрити критичні потреби Сил оборони України в озброєнні, військовій техніці та боєприпасах».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: