Народний депутат України Максим Єфімов: «Парламент закличе світ підтримати українську формулу миру»

Краматорськ | 15:33, 20.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

331242061 3332956726951027 8650497968422638178 n
Народний депутат України Максим Єфімов, голова депутатської групи «Відновлення України», повідомив, що Верховна Рада закличе світ підтримати українську формулу миру.

«З нагоди річниці початку повномасштабної загарбницької війни російської федерації проти України Верховна Рада планує прийняти звернення до парламентів і урядів демократичних держав та міжнародних організацій. Відпровідний проєкт постанови №9034 подано нашою групою разом з керівництвом парламенту та представниками інших депутатських фракцій.

Запропоноване звернення стане потужним сигналом для світу щодо необхідності подальшого опору неспровокованій збройній агресії проти нашої країни та якнайшвидшого пошуку шляхів встановлення миру, заснованих на міжнародному праві та відстоюванні національного суверенітету України та звільнення її території від окупації.

Одним із таких інструментів є Формула миру, запропонована Президентом України Володимиром Зеленським. Без сумніву, дане звернення стане черговим виявом єдності всіх гілок української влади та суспільства у рішучості захисту України від загарбників та курсу на відновлення контролю над всією територією в межах міжнародно визнаних кордонів.

Інших передумов для майбутнього миру окрім повного виведення російських окупаційних військ з території нашої держави немає. Переконаний, що після нашої перемоги всі задіяні в збройній агресії будуть притягнуті до відповідальності, зокрема, в рамках окремо створеного спеціального військового трибуналу. Разом з тим, післявоєнне відновлення та компенсація шкоди українському суспільству має відбуватись за рахунок заморожених активів рф. Покарання агресора невідворотнє».

Джерело: депутатська група «Відновлення України», Фейсбук.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: