Народний депутат України Максим Єфімов: «Україна готова розпочати переговори про вступ в ЄС вже у цьому році»

Краматорськ | 11:08, 15.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

63985182 n
Народний депутат України Максим Єфімов, голова депутатської групи «Відновлення України» повідомив, що Україна готова розпочати переговори про вступ в ЄС вже у цьому році.
 
«Активний та ритмічний рух нашої держави шляхом європейської інтеграції є запорукою масштабного післявоєнного відновлення. Орієнтовно у травні Єврокомісія має надати першу оцінку готовності виконання «кандидатських» критеріїв.
Верховна Рада України за надійної підтримки депутатської групи «Відновлення України» виконала свою частину семи критеріїв ще до настання 2023 року.
Нещодавно про аналогічні успіхи прозвітував і уряд. Зокрема, було змінено процедуру добору кандидатів на посади суддів Конституційного суду, розблоковано роботу Вищої правосуддя, обрано керівництво антикорупційних органів, прийнято законодавство про запобігання та протидію відмиванню коштів, здійснено антиолігархічну реформу, прийнято закони про медіа та національні спільноти.
Депутатська група «Відновлення України» очікує, що Європейська комісія позитивно оцінить досягнуті нашою державою результати. Віримо, що вже у цьому році ми безпосередньо розпочнемо перемовини про вступ в ЄС».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: