Не звільнені з роботи: як зареєструватися ВПО у центрі зайнятості?

Краматорськ | 10:25, 27.10.2022
 Поделиться

Поделиться в

046bcf6 XL 
Це одне з найактуальніших питань, які задають фахівцям Call-центру Донецької обласної служби зайнятості, телефонуючи за безкоштовним номером 0 800 33 61 67.
 
Багато людей до сьогодні не можуть зустрітися зі своїм керівництвом та звільнитися, а дехто взагалі не можуть зв’язатися з ними. При цьому громадяни вважають, що нерозірвані договірні відносини з роботодавцями можуть спричинити «високий» бар’єр для їх подальшої роботи та кар’єри. Вихід є.
 
Наразі питання відновлення, інтеграції та пошуку роботи для ВПО у є одним з актуальніших. Для звільнення з роботи потрібно звернутися до найближчого центру зайнятості. При цьому кожна внутрішньо переміщена особа може отримати статусу безробітного. На час дії воєнного стану реєстрація у службі зайнятості цієї категорія громадян, які не мають необхідних для реєстрації документів, здійснюється на підставі відомостей, наявних в державних реєстрах.
 
Для отримання статусу безробітного внутрішньо переміщені особи, у яких не розірвані трудові договори з роботодавцем, подають до центру зайнятості заяву на ім’я роботодавця про припинення трудового договору за встановленою формою. В свою чергу, фахівець центру зайнятості інформує про це самого роботодавця будь-якими засобами комунікації (у тому числі електронними), Пенсійний фонд України та Державну податкову службу.
 
У такій ситуації датою припинення трудового договору є день, наступний за днем подання заявидо центру зайнятості. Для оформлення цієї заяви можна звернутися до любого центру зайнятості України, де наразі фактично проживає внутрішньо переміщена особа.
 
За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців центрів зайнятості Донеччини за телефонами«гарячих ліній» https://bit.ly/3rLgZtT або за безкоштовним номером Call-центру Донецької обласної служби зайнятості 0 800 33 61 670.
Єдиний порталі вакансійз пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua.
Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh.
 
 
 

 
 
262845472 272922001486071 3123186468239440930 nПроект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. 
 
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: