Незабаром в Миколаївці з’явиться термінал «Безпечна громада»

Общество | 14:30, 10.11.2018
 Поделиться

Поделиться в

Вже зовсім скоро в Миколаївці біля Центру надання адміністративних послуг з’явиться інформаційний термінал з мобільним додатком «Безпечна громада».

Для звернення до державних установ та отримання відповіді на запит громадяни витрачають багато часу та в деяких випадках не отримують необхідну послугу взагалі.

Щоб вирішити цю проблему Українська Фундація Правової Допомоги при підтримці програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголосила конкурс «Онлайн-сервіси: безпечна громада».

На конкурс було подано 135 заявок. Переможцями стали 5 найбільш мотивованих громад, готових до реалізації ініціативи, серед них і Миколаївська. Вони безкоштовно отримають інформаційні термінали та мобільні додатки, які будуть адаптовані під унікальні потреби кожної  громади.

Директор Всеукраїнської благодійної організації «Українська фундація правової допомоги» Микола Сіома та менеджер проекту Сергіна Тарнавська провели першу робочу зустріч в Миколаївській громаді, та обговорили питання програмного забезпечення терміналу.

Пристрій має базові функції, які будуть доповнені відповідно до потреб громадия: “Новини громади”, “Об’єднані територіальні громади”, “Звернення до органів влади”, “Безпека в громаді”, “Повідомити про правопорушення”, “Записатися на прийом/електронна черга”, “Опитування”, “Маршрут і розклад руху транспорту”, “Інформація про права”, “Повідомити про корупцію”, “Туристичний путівник”, “Мій дільничний”, який Інтегрований з модулем «записатися на прийом», “Графік роботи” державних, комунальних установ, організацій, органів державної влади.

Функції мобільного додатку включають функції терміналу та значно доповнені іншими можливостями. Наприклад, користувачі через додаток будуть отримувати повідомлення про небезпеку від працівників ДСНС та поліції, зможуть відмічати небезпечні та проблемні локації, матимуть інтерактивну мапу з геолокацією телефону дитини, де зможуть вказати безпечну зону перебування та отримувати повідомлення, якщо дитина її залишає. Взагалі цей додаток також може стати інструментом для дослідження актуальних потреб у громаді.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: