Нова пошта відкрила відділення із коворкінгом
Поделиться в
Копировать ссылку
До уваги переселеців з Краматорська, які зараз живуть в Киеві! Нова пошта тестує новий формат відділень. Це поєднання вантажного відділення із невеликим коворкінгом для роботи.
Про це повідомила прес-секретар “Нової пошти” Ольга Бабуріна.
За її словами, тепер клієнти зможуть не тільки відправляти і отримувати вантажі до 1100 кг, а й комфортно попрацювати, навіть коли немає світла. Робоча зона коворкінгу розрахована на 8 робочих місць. Компанія планує масштабувати цей проєкт і запустити такі коворкінги й по іншим містам.
Відділення та коворкінг обладнані генераторами та безперебійним інтернет-зв’язком, тому може працювати без електроенергії тривалий час. Для усіх відвідувачів доступний безкоштовний Wi-Fi, кавомашина та встановлено зарядні станції, які дозволяють підзаряджати одночасно декілька електронних пристроїв.
Окрім робочих місць, у приміщенні встановлено м’які меблі та дитячий куточок.
Відділення-коворкінг № 2 знаходиться у Києві, вул. Богатирська, 11 та працює щодня. У будні з 08:00 до 21:00, а у вихідні дні – з 09:00 до 18:00.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: