Обласний центр кардіохірургії з Краматорська розпочав роботу в Києві

Краматорськ | 10:00, 14.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

8792426327 n 
Обласний центр кардіо та рентгенендваскулярної хірургії розпочав роботу в Києві. Про подію повідомляється на сторінці закладу у Фейсбуці. Наступний крок — поновлення роботи Центру у Краматорську. 
 
«Сьогодні ми нарешті в повному обсязі запустили роботу нашого центру (операційний блок, реанімаційний блок, діагностичний блок, палати) у новій локації. Сьогодні почала свою роботу: «Обласна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області у м.Києві і ми як її структурний підрозділ.
Відтепер ми взмозі в повному обсязі надавати допомогу пацієнтамз серцево-судинною патологією.
Усі єндоваскулярні втручання, аритмологічні операції та операції на судинах, будуть виконуватись за адресою: вул.Олександра Довженка 3.
Завдяки особистій підтримці директора НІССХ ім.М.М.Амосова, академіка НАМН України, д.м.н., професора Василь Васильовича Лазоришинця, у стінах інститута, буде фонкціонувати наш відокремлений структурний підрозділ.
Спільною бригадою фахівців інституту та нашого центру, будуть виконуватись операції з використанням апарату штучного кровообігу ( клапанне протезування, аортокоронарне шунтування, тощо).
Відтепер, усі пацієнти Донецької області можуть бути упевнені, що ніхто з них не залишиться без узькоспеціалізовпннтї кардіохірургічної допомоги
Наступний крок, над яким вже активно йде робота ( прибирається приміщення, та відібрана техніка, яка там розпочне роботу), це поновлення роботи нашого центру у м.Краматорську, а згодом і «Інфарктної програми».
Телефон для консультації: 050-91-00-603″.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: