Олександр Гончаренко щодо відключення та відновлення теплопостачання в Краматорську

Краматорськ | 11:11, 8.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

teNkzu3HgpODJdbeQagah21GBGoNQOCY
 
Начальник Краматорської МВА висловився Олександр Гончаренко висловився щодо відключення та відновлення теплопостачання. 
 
«Хронологія:
 
05.12.2022 — після чергового ворожого ракетного обстрілу і влучань в об’єкти енергетичної системи, місто Краматорськ залишилось без електроенергії з 12:00 год до невизначеного терміну.
Враховуючи мінусову температуру (-12) зовнішнього повітря та відсутність розуміння строків на відновлення електрозабезпечення, щоб уникнути розморожування внутрішньобудинкових мереж було прийнято рішення про скидання теплоносія з будинків з горищним розведенням (423 будинки).
Роботи виконувались з 15:00 год. 05.12.2022р. до 03:00 год. 06.12.2022р.
 
Абсолютно у всіх багатоквартирних будинках з центральним опаленням відбулося падіння тиску теплоносія і як слідство — заповітрювання внутрішньобудинкових мереж.
 
Для відновлення теплопостачання житлового фонду необхідно проведення повторного запуску опалення у всіх багатоквартирних будинках.
 
Для розуміння! В умовах плюсових температур на пусконалагоджувальні роботи витрачається 2-3 тижні. Низькі температури зовнішнього повітря значно ускладняють проведення робіт, та збільшують нормативний час.
 
З 6:00 год. 06.12.2022р. після відновлення енергопостачання були розпочаті роботи по заповненню систем теплоносієм.
 
Роботи виконуються практично цілодобово, залучені всі аварійні та чергові бригади, всі сили та засоби.
 
Для стабільної роботи ЦО у місті Краматорськ першочергово необхідно зробити подачу теплоносія на всі житлові будинки, а вже потім проводити пусконалагоджувальні роботи, та роботи з видалення повітря з системи.
 
Тому велике прохання набратися терпіння, та зачекати — дати можливість виконати всі необхідні роботи згідно з технічною послідовністю.
 
Орієнтовно найближчими днями заповнимо систему теплоносієм. Після цього почнеться виконання пусконалагоджувальних робіт.
 
Якби ми це не зробили — вся заморожена система розірвала б комунікації за добу. Місто втратило б понад 400 багатоквартирних будинків. Тому дуже прошу, не вмикайте режим диванних експертів з «енергетики», з «теплозабезпечення», чи «ЖКГ». Ваші «цінні» поради зайві.
 
Комунальники працюють цілодобово.
 
Зробимо все залежне від нас, щоб відновити тепло у ваших оселях.
 
Тримаємось», — написав у фейсбуці Олександр Гончаренко. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: